• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Artema Servis Bursa


Artema Servis Bursa

Bursa’nın en iyi teknik servisi olan artema servis bursa Artema markalı ürünlerin satış ve montajında size yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini benimseyen servisimiz sizin için her zaman en iyisini istemektedir.

artema servis bursa olarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyor ve yenilikleri bünyemize katıyoruz. Özellikle yeni teknolojik cihazlar ile geliştirdiğimiz altyapımız sayesinde Artema markalı ürünlerde yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere kalıcı çözümler üretilmektedir.

Servisimiz geliştirmiş olduğu iletişim ağı sayesinde sizlere 7/24 hizmet sunabilmektedir. Bursa’nın neresinde olursanız olun tek bir telefon ile bizlere ulaşabilir ve Artema markalı ürünlerinizin montajını yaptırabilirsiniz.

Yerinde Garantili Servis Hizmeti

artema servis bursa tarafından sunulan hizmetlerde montaj işlemleri yerinde yapılır. En kısa zaman içerisinde Artema markalı ürünün montajı yapılmaktadır. 

artema servis bursa bünyesinde bulunan tüm teknisyenler alanında uzman ve deneyimli personellerden oluşmaktadırlar. Ayrıca her türlü cihazı sorunsuz bir şekilde montajı için gerekli ekipmanlara ve altyapıya sahibiz. Personellerimiz sahip olduğumuz ekipmanlar ve altyapı hakkında düzenli olarak eğitilmekte, bu eğitimler sonrasında da yeni ekipmanlar servis bünyemize kazandırılmaktadır.

Servisimiz müşterileri için en uygun fiyatları belirlemektedir. Özellikle teknik servislerin aksine sunduğumuz fiyatlar hizmet kalitemize göre çok daha uygundur. Artema markalı ürünleri montaj yaptıracağınız zaman teknik servislerin yavaş ve pahalı hizmetinden sıkıldıysanız sizde servisimize gelerek ya da bizi arayarak bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Personellerimiz Bursa’nın neresinde olursanız olun size 7/24 kesintisiz hizmet sağlayacaktır.