• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kale Servis Bursa

Kale Servis Bursa


Kale Gibi Banyolar İçin Bizimle İrtibata Geçin

Kale markası denince, akla sadece Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir markalarından birisi gelmemelidir. Kale, günümüzde onlarca farklı alanda kaliteyi, zarafeti, sağlığı ve ekonomiyi bir araya getiren bir firmadır. Özellikle seramiğin estetiğe dönüştüğü banyo serileri sayesinde, modern banyonun tanımını yeniden yapan kale, yalnızca Türkiye’de değil, Rusya ve Amerika başta olmak üzere bütün dünyada insanların tercihi olmayı başarmıştır. Bu tercihten mahrum kalmamanız ve Kale’nin yüksek kalitesinden dilediğiniz gibi faydalanabilmeniz için, kale servis bursa firmamız, duş ve küvet kabinleri, armatürler, seramik sağlık araçları, banyo aksesuarları, duş başlıkları ve banyo mobilyaları alanlarında si değerli müşterilerimize çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Teknik servis firmamız, duş başlığı sistemleri, batarya sistemleri ve armatürlerin tüm montaj işlemlerini yerine getirmektedir. Bu sayede, kaliteli ürünlerden yüksek performans almanız sağlanmakta ve fiyat – performans anlamında yüksek karlar elde etmeniz sağlanmaktadır. Yani denilebilir ki, kale servis bursa firmamız, sunmuş olduğu montaj işlemleri sayesinde, siz değerli müşterilerimizin sadece ürünlerden yüksek performans almasını sağlamaz, aynı zamanda ekonomik açıdan rahat etmelerine de yardımcı olur. Elbette ki, doğru montaj sadece yüksek performans açısından değil, ürünlerinizin sağlıklı ve doğru çalışması için de son derece önemlidir.

Bunun yanında, kale servis bursa firması, banyo dolapları ve aksesuarları, duşa kabin sistemleri montaj alanlarında da hizmet sunarak, evlerinizin modern tasarım alanında çağ atlamasına yardımcı olur. Kale’nin şık, estetik ve sağlıklı ürünlerini, uzman kadromuz, sahip olduğu büyük deneyim ve estetik bakış açısı ile evlerinize en uygun biçimlerde yerleştirerek, hem geniş kullanım alanları kazanmanızı sağlar, hem de bu ürünlerden en yüksek performansı almanıza yardımcı olur. Üstelik bütün bunları yaparken de, 1 yıl teknik bakım garantisi ve parça değişimlerinde garanti kapsamı gibi cazip seçenekler sunar.

İyi ve etkili bir teknik servis olmanın en önemli gereğinin, müşterilerinin her alanda yanında olmak olduğunu çok iyi bilen kale servis bursa teknik servis firmamız, Kale ürünlerinde ve çok daha fazlasında, bakım ve onarım işlemlerinde de daima hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.