• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Teka Evye Servis Bursa

Teka Evye Servis Bursa


Teka Servisimiz İçin Tek Rakibimiz Hayal Gücünüz

Teka evye dendiği zaman, aklınıza sadece evye serisi üreten bir firma geliyorsa, fena halde yanılıyorsunuz demektir. Çünkü Teka, günümüzde modern ev tasarımı alanında ortaya çıkarttığı ürünler ile evlerin çehresini tamamen değiştirmektedir. Mutfaktan, banyoya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu dev Alman firması, kullanıcılarının hayal dahi edemediği yenilikler ile hayatlarını oldukça kolaylaştırmaktadır. Örneğin, bir davlumbaz ile Apple firmasının ne alakası olabilir ki? Söz konusu davlumbaz, eğer Teka marka ise çok alakası vardır. Çünkü Teka, dünyanın ilk Apple teknoloji uyumlu davlumbaz serisi İhoodun yaratıcısıdır. Teka’nın sahip olduğu geniş vizyon gibi, teka evye servis bursa firmamız da, müşterilerine sunmuş olduğu geniş hizmet seçenekleri ile hayal gücünü zorlamaktadır.

Örneğin, banyo ve mutfak tesisat sistemlerinde, tıkanma ya da aşınma gibi problemlere, tamamı kameralı ve uzaktan kumanda sistemli robotlar ile müdahale ederek, kapalı olan bu sistemlerde yüksek başarı oranı yakalamaktadır. Üstelik bütün bu işlemleri, göz açıp kapayıncaya kadar tamamlamakta ve siz daha teknik ekibimizin farkına dahi varamadan, sorununuza kesin çözümler sunulmaktadır. teka evye servis bursa firması, tesisat alanında en son teknoloji ürünler kullanmaktadır.

Teka markalı ürünlerin bakım ve onarım işlemlerinde de, firmamız siz değerli müşterilerimize hızlı, kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır. Modern çağın en büyük kullanım kolaylığına sahip ürünlerinden olan ankastre beyaz eşyalar, aynı oranda hassas yapıda ürünlerdir. Bunun en büyük nedeni se, kapalı bir alan içerisine yerleştirilmeleri ve gövdelerinin büyük bir kısmının iç kısımda kalmasıdır. Bu durum, kullanım kolaylığı açısından büyük avantajlar sağlasa da, herhangi bir teknik arızada, müdahale şansını oldukça kısıtlamaktadır. Ancak bu durum, teka evye servis bursa firmamız için bir engel değildir. Firmamız sahip olduğu geniş teknik donanım ve yüksek tecrübesi sayesinde, en zor şartlar altında dahi ankastre ürünlerinizin teknik arızalarında kesin ve etkili çözümler sunmaktadır. Ayrıca sahip olduğu özel bakım ürünleri sayesinde, ankastre ürünlerinizin ilk günkü gibi estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır.

Günümüzün akıllı mutfak ve banyo aksesuarlarının montaj ve bakım işlemleri için de yenilikçi ve teknik yeterliliğe sahip teknik servisler ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü her biri elektronik devreler ile geliştirilmiş bu sistemlerin montaj işlemleri eski usul yöntemler ile yapılamamaktadır, teka evye servis bursa firmamız, duşa kabin sistemleri, akıllı davlumbaz sistemler gibi aksesuarların montaj işlemlerini, üstün teknoloji ve uzman kadrosu ile gerçekleştirir ve bu ürünlerden yüksek performans almanızı sağlar.